Sale!

Massaažipadi Shiatsu ,,AM500″

(5 arvustused)

Original price was: €36.99.Current price is: €29.99.

SHIATSU MASSAAŽIPADI
Soojendusfunktsiooniga massaažipadjal on neli massaažipead. Massaažipadi tagab korraliku massaaži ja lõdvestuse kaelale, selgroole, seljale ja jalgadele

✔️ Aitab vähendada lihasvalu ja emotsionaalset pinget.
✔️ Stimuleerib vereringet.
✔️ Aktiveerib rasvkoe vereringet.
✔️ Toetab koos endokriin- ja närvisüsteemi.

Tarneaeg 2-4 tööpäeva. Omniva, DPD kuller. Kauba eest saab tasuda internetipangas või kauba saabumisel pangakaardiga meie kullerile.

* Tellimusi võtame vastu ka telefoni +372 880 4179

Tootekood: 9781498434687 Kategooriad: ,

Massaažipadi Shiatsu

Funktsioonid:

Võimsus: 25W
Toide: 220-240V / 12V
Massaažipeade arv: 2 telge 4 peaga.
Mõõdud: 18 x 31 x 10 cm
Materjal: öko-nahk ja kangasvõrk.
Pruuni värvi.
Toide:
Laadija. Autolaadija.
kasutusjuhend

Miks on meie masseerijad kasulikud?

Ohutu infrapunakiirgus aitab stimuleerida organismis vereringet, soodustab tõhusat hapniku transporti ja oksühemoglobiini süstemaatilist kohaletoimetamist organismi kudedesse ja organitesse. See aktiveerib ja kiirendab organismis ainevahetust, soodustab ainete omastamist ja viib kehast välja toksiine. Infrapunakiirgus leevendab lihas- ja liigesevalu, artriiti ja unetust.

Masseerijal on lausa 8 erineva suurusega pöörlevat pead. Kahes suunas liikuvad pead teevad turgutavat selja- ja kaelamassaaži. Erineva suurusega pead tagavad ülitõhusa massaaži, mille tulemusi on tunda juba pärast esimest kasutuskorda

Meie masseerijat saad kasutada kõigi probleemsete kehapiirkondade puhul, kus on tunda lihasvalu. Masseerija on kergesti kohandatav erinevatele massaažiliikidele.

Miks on meie masseerijad parimad?

Massaažipeade tootmiseks kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga ABS (polümeer) materjali. Odavamate toodete ABS (polümeer) materjal on enamasti töödeldud ja oluliselt madalama kvaliteediga (eristatavaks tunnuseks on materjali kollakas toon). ABS (polümeer) materjal on tugev, vastupidav termoplast, mida kasutatakse mitmesuguste plastosade valmistamiseks.

Odavamatel või vanematel masseerijatel asuvad soojendavad infrapunalambid masseerija allosas. Meie masseerijate lambid asuvad nende pea ülaosas. Sel põhjusel on masseerija poolt pakutav soojendus tugevam ja palju tõhusam.

Massaažipeade ja -telgede tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga polüoksümetüleeni. Alternatiivsed, odavamad masseerijad on valmistatud nailoniga segatud polüoksümetüleenist, mis muudab pead mitte vastupidavaks ja kvaliteetseks massaažiks mittesobivaks.

Sarnase välimusega odavamad masseerijad on tavaliselt varustatud nõrgema, kiiremini kuumeneva alumiiniummootoriga. Meie masseerijate mootorid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga vasest.

Kui tolmu- või mustuseosakesed satuvad masseerijasse, jäävad peade teljed kaitstuks. Odavamad masseerijad on toodetud ilma teljekaitsmeteta ja neid kahjustab sageli juurdunud mustus.

Kaal 1.000 kg
Mõõtmed 11 × 32 × 19 cm

5 arvustust tootele Massaažipadi Shiatsu ,,AM500″

 1. Helina Kivi

  Töötab suurepäraselt 🙂

 2. Malle Talumees

  Toote kvaliteet väga hea ja kasulik masseerija

 3. Ervin Ševtšuk

  Tulemuse pidev kasutamine tundub.

 4. Põder

  SELJAD ON VÄGA HEAD

 5. Liina (toote omanik)

  Hea ost

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga