Eesti kõige innovaatilisemad
masseerijad!

Vähenda lihasvalu, pingeid ja paranda
vereringet ühe meie kaasaegse seadme abil!

Energiatasemete valimine

Automaatne temperatuuri reguleerimine

Masseerija on kergesti kohandatav erinevatele massaažiliikidele.

Automaatne väljalülitus 15 minuti pärast

Miks on meie masseerijad parimad?

Sarnase välimusega odavamad masseerijad on tavaliselt varustatud nõrgema, kiiremini kuumeneva alumiiniummootoriga. Meie masseerijate mootorid on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga vasest.

Odavamatel või vanematel masseerijatel asuvad soojendavad infrapunalambid masseerija allosas. Meie masseerijate lambid asuvad nende pea ülaosas. Sel põhjusel on masseerija poolt pakutav soojendus tugevam ja palju tõhusam.

Massaažipeade ja -telgede tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga polüoksümetüleeni. Alternatiivsed, odavamad masseerijad on valmistatud nailoniga segatud polüoksümetüleenist, mis muudab pead mitte vastupidavaks ja kvaliteetseks massaažiks mittesobivaks.

Kui tolmu- või mustuseosakesed satuvad masseerijasse, jäävad peade teljed kaitstuks. Odavamad masseerijad on toodetud ilma teljekaitsmeteta ja neid kahjustab sageli juurdunud mustus

Massaažipeade tootmiseks kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga ABS (polümeer) materjali. Odavamate toodete ABS (polümeer) materjal on enamasti töödeldud ja oluliselt madalama kvaliteediga (eristatavaks tunnuseks on materjali kollakas toon). ABS (polümeer) materjal on tugev, vastupidav termoplast, mida kasutatakse mitmesuguste plastosade valmistamiseks.

Tipid ja muud pakutavad tooted

am700 masseerija
Shiatsu-massaažer kodus

Täiskeha massaažimasin sobib igale vanusele Selles artiklis tahame rääkida ühest meie väga populaarsest tootest, mis on äärmiselt tõhus ja on vastanud meie klientide ootustele. Tegemist

Loe edasi »

Kaup kätte 2-4 tööpäeva jooksul

Tasuta tarne üle Eesti

Kvaliteedigarantii

Pakume tootele 2-aastast garantiid ja 14-päevast tagastusperioodi, kui toode ei vasta sinu vajadustele

Eksklusiivsed tooted kuni 50% allahindlusega

Pakume hinna ja kvaliteedi suhtele vastavaid tooteid. Püüame pakkuda ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid

Turvaline makse

Maksevõimalused: Paysera, postkontoris või tasuda kullerile kättetoimetamise hetkel.